Ciąża i Poród

Najlepsze aplikacje ciążowe – 8 totalnych hitów

Udało się, dwie kreski nie kłamią i już za dziewięć miesięcy zostaniesz mamą. Ciąża to czas wielkich zmian w ciele kobiety, oraz intensywny rozwój twojego maluszka. Aby nie przegapić niczego i być na bieżąco warto, abyś zainstalowała sobie aplikację na telefon, która przeprowadzi cię przez ten magiczny czas, oraz uświadomi, co akurat może się dziać i na jakie dolegliwości powinnaś zwrócić uwagę. Aplikacje ciążowe bywają bardzo pomocne w całym okresie ciąży, oraz tuż po nim.

Co oferują aplikacje ciążowe?

W sklepie Play znajdziesz różne ciekawe aplikacje ciążowe darmowe. Są one tak zaprojektowane, aby przybliżyć ci stadium rozwoju twojego dziecka, ale również zmiany, które zachodzą aktualnie w twoim ciele i odczucia, które mogą ci towarzyszyć i są zupełnie normalne. Pomogą też zaplanować badania, które będziesz musiała przejść w ciąży. Oto aplikacje dla ciężarnych, na które szczególnie warto zwrócić uwagę.

Świetna aplikacja, bardzo popularna wśród mam. Prosta w użyciu. Szczegółowo pokazuje co aktualnie dzieje się z dzieckiem. W aplikacji dostępne są również modele 3D przybliżające wygląd maluszka na danym etapie rozwoju. Z łatwością będziesz mogła sobie zwizualizować jakiej wielkości jest twoje dziecko dzięki porównaniom do owoców i warzyw. Ponadto aplikacja przypomina, w którym tygodniu ciąży jesteś, co aktualnie możesz przeżywać, daje znać o badaniach, jak i wyposażona jest w terminarz, abyś mogła z łatwością zaplanować wszelkie wizyty u specjalistów. Po narodzinach natomiast śledzi rozwój dziecka w pierwszych kilkunastu miesiącach.

Kalendarz ciąży tydzień po tygodniu. Podobnie jak w przypadku Happy, tu również aplikacja podpowiada nam co aktualnie dzieje się z naszym dzieckiem oraz z naszym ciałem. Ponadto możemy dzięki aplikacji kontrolować wagę w ciąży, mierzyć skurcze kiedy nadejdzie ten magiczny dzień oraz po urodzeniu dziecka prowadzić kalendarz szczepień.

Aplikacje dla ciężarnych działają na podobnej zasadzie, ta jednak jest wzbogacona o piękny, kolorowy interfejs oraz licznik skurczy. Ponadto poza kontrolą wagi możemy również monitorować swoje ciśnienie, liczyć ruchy i kopnięcia malucha, czy stworzyć listę rzeczy do porodu.

Pięknie wykreowana aplikacja, która jest niczym innym jak codziennymi wiadomościami do nas od naszego malucha na temat tego, co u niego słychać. Aplikacja daje też możliwość zrobienia check listy do szpitala.

Podobnie jak poprzednie aplikacje, ta daje możliwość przejścia przez ciążę tydzień po tygodniu. Dodatkowo wzbogacona jest o ciekawe artykuły na temat ciąży

Aplikacje ciążowe darmowe mają to do siebie, że nie posiadają wszystkich możliwości, które mają aplikacje płatne. Inaczej jest w przypadku asystenta ciąży. Idealnie przeprowadzi nas przez tygodnie ciąży z dokładnością co do dnia, zaproponuje interesujące nas artykuły dotyczące stanu błogosławionego, ale również pokaże ile jeszcze musimy dokupić rzeczy dla naszego maluszka, a także aktualne promocje w większości popularnych sklepów dla mamy i dziecka. Ponadto wygodna lista wyprawkowa pozwoli na bieżąco zaznaczać co już mamy dla dziecka, a czego nam jeszcze brakuje. Wraz z asystentem możemy sprawdzić aktualne imiona dla dzieci, które cieszą się popularnością czy oszacować ile mniej więcej dojdzie nam kilogramów.

Świetna aplikacja zwłaszcza dla młodych mam. Jeśli nie jesteście pewne czego z niezbędnych rzeczy jeszcze potrzebujecie, to ta aplikacja z pewnością wam podpowie. Ponadto macie dostęp do forum, gdzie z innymi mamami możecie weryfikować swoje dolegliwości, czy rozwiewać ciążowe wątpliwości.

Przydatna aplikacja dla młodych rodziców. Rozwój dziecka, wartościowe artykuły, ale również porady jak odżywiać się w ciąży, na co zwrócić uwagę, jakie produkty wprowadzić do swojej diet, aby maluszek lepiej się rozwijał. Ponadto tutaj również możemy z dokładnością liczyć ruchy dziecka, jak i po każdym trymestrze przejść listę kontrolną, która przygotuje nas do porodu.

Dobra aplikacja, gwarancja spokoju

Ciąże są naprawdę różne. Dodatkowo kobieta, która spodziewa się pierwszego dziecka przyzna, że dobra aplikacja zdecydowanie pomaga przejść przez ten cały proces oczekiwania. A kobiety, które rodziły dawno już zapomniały o przyjemnym dreszczyku i podnieceniu przechodzenia z jednego tygodnia, w następny i taka pomoc przyda się również im. Ponadto liczniki skurczy, monitory wagi, czy choćby możliwość stworzenia listy rzeczy niezbędnych do szpitala znacząco ułatwiają ciężarnej życie i sprawiają, że w tym bardzo emocjonującym czasie kobieta jest spokojniejsza. Ciąża aplikacje, dają mamie poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Warto je mieć pod ręką!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button