Zdrowie i UrodaZdrowie

Darmowe aplikacje dietetyczne – 8 aplikacji ułatwiających odchudzanie

Każdy z nas marzy o pięknej, nienagannej sylwetce. Jednocześnie, ciągła presja bycia fit, sprawia, że chcemy swój cel osiągnąć w zdrowy i właściwy sposób. Nie wszyscy jednak chcą lub mają możliwość, od razu ruszyć do dietetyka. Na szczęście współczesna technika, pozwoliła na ułatwienie sobie drogi do zdrowej, smacznej diety. Darmowe aplikacje dietetyczne, które znajdziemy na platformie Sklep Play, czy App Store są bardzo pomocne, w drodze do pięknej, zdrowej sylwetki.

Darmowe aplikacje dietetyczne- sklep play

W sklepie play znajdziemy różne, ciekawe darmowe aplikacje do odchudzania. Co istotne większość z nich daje nam możliwość personalizacji oraz ułatwia liczenie kalorii, czy składników odżywczych. Darmowe aplikacje dietetyczne, są proste w obsłudze i pozwalają na łatwe osiągnięcie celu w określonym czasie.

Oto najciekawsze i najwyżej oceniane aplikacje do odchudzania Android:

Prosta i bardzo dokładna aplikacja. Daje możliwość nie tylko monitorowania spożytych kalorii, ale również pozwala na dokładną obserwację utraconych kalorii, czy sprawdzenie, ile wartości odżywczych, ma dana potrawa. Zawiera również dane z popularnych sieci restauracji, dzięki czemu nawet jedząc na mieście, kontrolujemy to, co jemy i możemy wybrać mądrze.

Darmowe aplikacje dietetyczne, często pozwalają nam na liczenie kalorii lub podsuwają przykładowe diety. Jednak ta aplikacja, to naprawdę wszystko, czego potrzebujesz. W aplikacji ustalimy przykładowy jadłospis, znajdziemy informacje, będziemy mogli zapisywać swoje postępy, jak i kryzysy, a także znajdziemy ciekawe i zdrowe przepisy. Aplikacja jest też kompendium wiedzy, na temat żywienia i zdrowego trybu życia.

Prosta aplikacja, dzięki której sprawnie zapanujemy nad ilością spożywanych kalorii. Ponadto znajdziemy wiele ciekawych przepisów, na wszystkie posiłki w ciągu dnia. Z łatwością ustalimy cel, oraz będziemy monitorować postępy. Polecana zwłaszcza dla osób początkujących.

Aplikacje do odchudzania- App Store

Mając aplikację w telefonie dużo łatwiej jest osiągnąć wymarzony cel. Dzięki aplikacji w telefonie możemy pilnować diety będąc w pracy, na wakacjach, czy w delegacji. To spora wygoda. Na szczęście w App Store, znajdziemy kilka naprawdę ciekawych aplikacji pomagających w odchudzaniu. Oto najlepsze darmowe aplikacje do odchudzania iOS:

  • Dieta

Prosta i fajna aplikacja, dzięki której ustalimy plan żywieniowy, cel oraz z łatwością będziemy monitorować ilość spożywanych kalorii. Co ważne możemy wybrać dietę, która nas interesuje oraz jej restrykcyjność. Dlatego z pewnością każdy pokocha tę aplikację.

  • Peater: Dieta & Zdrowie

Świetna aplikacja, zwłaszcza jeżeli zależy nam nie tylko na osiągnięciu zdrowej sylwetki, ale również całkowitej zmianie trybu życia. Peater to aplikacja, która pozwoli na znalezienie idealnej diety, dopasowanej indywidualne, w zależności od celu. Znajdziemy tutaj również przepisy, oraz możliwość odbycia czatu z dietetykiem. Co ważne z aplikacją stworzymy plan i listę zakupów oraz dokładnie prześledzimy swoje postępy.

  • FatSecret

Aplikacja polecana zwłaszcza tym, którzy cenią sobie wsparcie w odchudzaniu. W aplikacji znajdziemy społeczność, która tak jak my, ma swój cel i wspiera się w nim. FatSecret pozwala nam na monitorowanie tego co jemy, skanowanie produktów, zapisywanie postępów, czy ustalanie celu. To naprawdę bardzo rozbudowana i ciekawa aplikacja, łącząca doradztwo dietetyczne z portalem społecznościowym. 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button