LifestyleCzas wolny

Seriale na netflix – 10 lekkich seriali dla kobiet, które musisz obejrzeć

Każdy może znaleźć interesujące go seriale na Netflix. Również paniom popularna platforma oferuje szereg ciekawych pozycji. Romanse, dramaty, a może komedie? Seriale na Netflix mają to wszystko. Świetnie sprawdzą się na samotne wieczory lub w gronie koleżanek. Oto najciekawsze seriale dla kobiet.

Lekkie i przyjemne seriale na Netflix dla kobiet

Na leniwy wieczór, relaks z przyjaciółką, czy jako zapychacz czasu, lekkie seriale nigdy się nie nudzą! Oto 10 pozycji, na które warto zwrócić uwagę. Seriale dla kobiet, które chcemy wam polecić, poruszają wiele tematów. Znajdziecie tu zabawne seriale, ale również takie, przez które wasz makijaż będzie tylko wspomnieniem. Umilą wam czas, ale być może losy bohaterek będą dla was mobilizacją do zmian w waszym życiu.


1. Telefonistki.
Serial opowiada historię czterech kobiet z centrali telefonicznej. Akcja serialu rozgrywa się w latach 20, ubiegłego wieku. To lekka historia o życiu zwykłych dziewczyn, które chcą kochać, marzyć i żyć.


2. Dynastia.
Słynna, kultowa telenowela powróciła na ekrany. Historia rodziny Colbych i Carringtonów, którzy uparcie toczą walkę o władzę oraz fortunę.


3. Jane the virgin.
Pomyłki się zdarzają. Co jednak zrobić, gdy wskutek drobnego niedopatrzenia zajdziemy w ciążę, nie będąc ani razu z mężczyzną w łóżku? Jane the Virgin to propozycja z kategorii zabawne seriale i życie w krzywym zwierciadle.


4. Well-intended Love.
Seriale dla kobiet nie zawsze muszą być zabawne. Poznajcie historię aktorki, która, aby wygrać z chorobą, gotowa jest wyjść za mąż i dopuścić się kilku kłamstw. Niestety wszystkie jej grzechy wyjdą na jaw, czy uda jej się wygrać walkę z białaczką?


5. Good Girls.
Czego nie zrobi kobieta, żeby nie zdobyć trochę pieniędzy? Cóż, na pewno nie powstrzyma się przed założeniem zorganizowanej grupy przestępczej! Bo jak inaczej nazwać sojusz tych trzech szalonych mamusiek, które dla zyskania finansowej niezależności okradają lokalny sklep? Zabawne seriale potrafią polepszyć nam dzień, ale z Dobrymi dziewczynami można momentami skonać ze śmiechu.


6. Insatiable.
Jeśli preferujecie lekkie seriale , to ten z pewnością przypadnie wam do gustu. To zabawna historia o zemście. Główna bohaterka nie jest zbyt popularna i lubiana. Pewnego dnia wraz ze znajomym trenerem postanawia się zemścić poprzez udział w konkursie piękności.


7. You Me Her.
Momentami słodko-gorzka historia o dość nietypowym pomyśle na ratowanie małżeństwa. Emma i Jack bowiem proszą o pomoc w naprawie swojej relacji-prostytutkę. Z czasem jednak pojawiają się głębsze uczucia…


8.Outlander.
Piękna opowieść na podstawie romansów Diany Gabaldon. To tak naprawdę historia jednej pary kochanków z różnych epok i czasów. Chociaż możemy spotkać podobne tego typu seriale na Netflix, to ta seria ma w sobie pewną magię i piękno.


9. Miłość jest Ślepa.
Zabawne seriale to nie zawsze najciekawszy wybór. Warto przyjrzeć się tej pozycji, chociaż niewiele w niej humoru. Główne bohaterki przeprowadzają eksperyment społeczny. Chcą sprawdzić, czy można stworzyć udany związek bez dokładnego poznania. Pary zaręczają się, zanim się poznają!

10. Kochane Kłopoty.
Nie jest to najnowsza pozycja, ale z pewnością umili wam wieczory. Seriale dla kobiet mają to do siebie, że ogląda się je raz, a potem zapomina. Tymczasem żarty z Kochanych Kłopotów bawią za każdym razem, co czyni ten serial drugim, po Seksie w Wielkim Mieście, wśród kultowych. Serial opowiada historię błyskotliwej i uszczypliwej Lorelai która sama wychowuje bardzo ambitną córkę Rory.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button