Ślub i Wesele

Jak się oświadczyć? 10 pomysłów na niebanalne oświadczyny

Zaręczyny to pierwszy krok w kierunku legalizacji związku. Jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu, nic dziwnego, że Panowie zachodzą w głowę, aby były wyjątkowe. A Panie wyczekują tego magicznego momentu z zapartym tchem.

Niezapomniane zaręczyny- jak się oświadczyć?

Zaręczyny to bez wątpienia wyjątkowa chwila w życiu. Aby oświadczyny były udane, warto zadbać o odpowiednią oprawę. Oto kilka niebanalnych pomysłów na to, jak się oświadczyć:


Lot balonem.
Zaproś swoją drugą połówkę na romantyczny lot balonem. Kiedy widok będzie sprzyjał, a słońce romantycznie zacznie zachodzić za chmurę, wypowiedz to najważniejsze pytanie. ,,Tak”- murowane.


Wyjątkowe miejsce.
Każda para ma swoje wyjątkowe miejsce. Zabierz tam drugą połówkę i zorganizuj romantyczną kolację lub dzień. To świetna okazja na zaręczyny.


Skok spadochronowy.
Zabierz swoją Panią na wspólny skok spadochronowy. Przygotuj kartkę z pytaniem ,,Wyjdziesz za mnie?” i ostrożnie wyciągnij ją w locie.


Wyjątkowy spacer w góry.
Czy można sobie wyobrazić lepsze okoliczności na życiowe decyzje, aniżeli najwyższy szczyt Polski? Rysy to świetne miejsce na oświadczyny. Jak się oświadczyć w takich specyficznych warunkach? Najlepiej po męczącej wspinaczce, przyszła Panna młoda, na pewno się nie będzie spodziewać.


Wakacje zaręczynowe.
Świetnym pomysłem są również wakacje, które mogą zakończyć się zaręczynami. Oczywiście pierwsze ,,Tak” powinno paść w jakiś ciekawych okolicznościach. Może podczas wizyty w Węgierskiej winiarni lub na romantycznym rejsie po morzu?


• Wigilia
Wigilia, rodzina i świąteczna atmosfera to świetna okazja do zaręczyn. Zwłaszcza jeżeli spędzacie święta u rodziny swojej wybranki. Wówczas nawet eleganckim i na swój sposób również romantycznym byłoby przy okazji zapytać rodziców, czy oddadzą rękę swojej córki.


Baloniki.
Baloniki z helem, któż ich nie uwielbia? Wystarczy zakupić ich tyle, aby na każdym mógł znaleźć się jeden wyraz, z pytania ,,Wyjdziesz za mnie?”. Następnie zabierz baloniki przed szkołę/pracę swojej ukochanej i wyczekuj, aż wyjdzie…


Pierścionek niespodzianka.
Możesz podarować swojej ukochanej prezent. Duży prezent, w którym będzie znajdował się mniejszy prezent i tak dalej, aż dojdziemy do malutkiego pudełeczka, które będzie skrywać pierścionek zaręczynowy.


Zaręczynowe podchody.
Gra w podchody ze wskazówkami to świetna rozrywka dla dużych i małych. To też świetna okazja do zaręczyn! Przygotuj wskazówki dla swojej ukochanej, które będą grą, która ma doprowadzić ją do ciebie i pierścionka. A gdy już rozgryzie zagadkę, zadaj to wyjątkowe pytanie.


Banner.
Wystarczy na jeden dzień wykupić największy w twoim mieście banner reklamowy. Kiedy udacie się na spacer, poprowadź swoją Pannę pod wyjątkową reklamę.

Jak dobrać odpowiedni pierścionek?

Pierścionek to kolejna ważna kwestia. Wbrew pozorom im większy i droższy, tym mniej może się spodobać. Dlatego zastanawiając się, jak wybrać obrączki, weź przede wszystkim pod uwagę gusta swojej przyszłej narzeczonej.

Kiedy już wiesz jak się oświadczyć, udaj się do jubilera i zakup wymarzony pierścionek, symbol Twojej miłości. Obecnie na rynku dostępne jest nie tylko klasyczne, żółte złoto, ale również białe, czarne, czy różowe. Ponadto warto zwrócić uwagę na platynę i nie dyskwalifikować srebra. Diament również nie zawsze jest jedynym wyborem, ponieważ istnieje wiele pięknych kamieni szlachetnych, ponadto w różnych kolorach, pamiętaj, że takie pierścionek również może być niebanalną ozdobą. Właściwy pierścień w połączeniu z odpowiednią oprawą, z pewnością będzie sprzyjać pozytywnej odpowiedzi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button