Kariera

Kariera w farmacji – jak ją rozpocząć i jakie możliwości daje?

Zawsze marzyłeś o karierze w farmacji, ale nie wiesz, jak zacząć i czy w ogóle warto? Branża farmaceutyczna rozwija się bardzo szybko. Ma to wpływ na wymagania stawiane kandydatom, ale i daje większą możliwości osobom, które w niej pracują. Jeśli chcesz do nich dołączyć, podpowiadamy jak rozpocząć karierę w tej branży i co możesz zyskać.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Pierwszy etap rekrutacji wydaje się najprostszy, ponieważ polega na wysłaniu CV. Dzięki informacjom w nim zawartym pracodawca może sprawdzić, czy spełniasz wymagania stawiane kandydatom na konkretne stanowisko. Jednak choć wysłanie CV trwa kilka minut, to na jego przygotowanie powinieneś poświęcić więcej czasu. Zanim wyślesz CV, sprawdź, co powinno zawierać i zadbaj o odpowiednią szatę graficzną (pamiętaj, że pierwsze wrażenie też jest ważne).

Wysyłając CV do Biofarm otrzymasz odpowiedź w ciągu dwóch tygodni. Jeśli okaże się, że spełniasz wymagania, rekruter zadzwoni do Ciebie, aby umówić termin pierwszego spotkania (podczas którego zostaniesz poproszony o przedstawienie swojej osoby i udzielenie odpowiedzi na kilka pytań).

Jeśli przejdziesz je pozytywnie w ciągu dwóch tygodni, zostanie umówiony termin drugiego spotkania. Podczas niego możesz zostać poproszony o wykonanie zadania. Ostatni etap to rozmowa telefoniczna z bezpośrednim przełożonym i omówienie warunków współpracy. Jeśli i ona przebiegnie pomyślnie, kariera w farmacji stoi przed Tobą otworem!

Jakie możliwości daje Ci praca w Biofarm?

Skoro marzysz o karierze w farmacji, pewnie zastanawiasz się, gdzie wysłać swoje CV? Zapoznaj się z możliwościami, jakie daje firma Biofarm, która zatrudnia aż 470 osób (jej pracownicy specjalizują się w różnych dziedzinach związanych z opracowywaniem, produkcją oraz rozwojem leków).

Jakie możliwości daje Ci praca w Biofarm? Po pierwsze możliwość rozwoju, ponieważ jest to firma, która wyznacza indywidualne cele zawodowe. Jako pracownik Biofarm masz możliwość poszerzania swojej wiedzy i rozwijania umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach naukowych.

Biofarm dba nie tylko o osiąganie indywidualnych celów zawodowych przez swoich pracowników. Firmie przyświeca zasada „razem możemy więcej”, co oznacza, że osoby w niej zatrudnione wspierają się nawzajem i inspirują do działania.

Na koniec warto wspomnieć o nie mniej ważnych stabilnych warunkach zatrudnienia, a także benefitach. Jako pracownik Biofarm będziesz miał dostęp m.in. do pakietu prywatnej opieki medycznej, dofinansowania wypoczynku dla dzieci i karty sportowej, czy ubezpieczenia grupowego.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button