LifestyleŚlub i Wesele

Funkcjonalny namiot Startent – kiedy warto się na niego zdecydować?

Starannie wykonane namioty Startent cieszą się coraz większą popularnością wśród organizatorów wielu wydarzeń plenerowych. Dzieje się tak, ponieważ okazują się niezwykle wytrzymałym i świetnie prezentującym się zabezpieczeniem przed opadami deszczu, a także silnym wiatrem czy rażącym słońcem. Ponadto są łatwe w montażu i pozbawione niebezpiecznych, ciężkich elementów, które mogłyby okazać się zagrożeniem dla przebywających pod namiotem gości. Dlatego warto poznać wszystkie najważniejsze zalety tego typu namiotów i zdecydować, podczas których imprez plenerowych sprawdzą się najlepiej.

Czym wyróżnia się namiot Startent?

Wysokiej jakości namioty Startent zwracają na siebie uwagę przede wszystkim za sprawą swojego nowoczesnego i charakterystycznego kształtu. Warto przy tym wspomnieć, że oprócz ciekawego wyglądu tego typu namioty zapewniają wiele cennej i zadaszonej przestrzeni do wykorzystania. To sprawia, że z powodzeniem można pod nimi zorganizować warsztaty, prezentacje poszczególnych towarów i usług, a także zaprosić gości na poczęstunek i wspólne spędzenie czasu. Z tego powodu namioty Startent cieszą się szczególną popularnością wśród przedsiębiorców, którym zależy na zorganizowaniu niepowtarzalnych targów, imprez sportowych, festynów czy warsztatów.

Warto również wspomnieć, że namiot Startent proponowany między innymi przez firmę Inventini wyróżnia się wkładem stałociśnieniowym, który nie wymaga ciągłego użytkowania pomp mających za zadanie utrzymać odpowiedni poziom powietrza w namiocie. W praktyce oznacza to, że namiot prezentuje się niezwykle estetycznie i jest przy tym cichy. Dzięki temu nawet podczas warsztatów wymagających skupienia lub idealnej ciszy jedynymi dźwiękami występującymi wokół będą odgłosy natury. Ponadto w przypadku wspomnianego namiotu firmy Inventini jego montaż oraz demontaż zajmują znacznie mniej czasu. Jest to możliwe za sprawą zastosowania nowoczesnego masztu o mniejszej wadze, przemyślanego systemu łączeń, a także mniejszej precyzji rozmierzania. Dlatego namiot Startent można rozłożyć nawet w kryzysowych sytuacjach, kiedy nie spodziewaliśmy się, że będzie on niezbędny.

Namiot Startent jako dodatkowa powierzchnia reklamowa

Inną ważną zaletą nowoczesnego namiotu Startent jest możliwość wykorzystania jego powierzchni w celach reklamowych. Jak już wspomnieliśmy, namiot dzięki swojej konstrukcji łatwo rzuca się w oczy przechodniom, a jego wysokość i kształt sprawiają, że świetnie sprawdzi się on jako dodatkowe miejsce na reklamę. Z tego też powodu na namiocie można z powodzeniem umieścić logo i nazwę firm będących sponsorami danego wydarzenia lub naszymi partnerami biznesowymi. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że zarówno sam namiot Startent, jak i nadruk wykonany przez firmę Invenitni wyróżniają się wykorzystaniem trwałych materiałów i technik. To sprawia, że nawet w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych namiot oraz nadruk pozostaną w idealnym stanie i bardzo dobrze spiszą się również podczas przyszłych plenerowych wydarzeń.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button