ZdrowieZdrowie i Uroda

INNARI – bezinwazyjne nici liftingujące

Zabiegi z użyciem nici liftingujących PDO już od dawna cieszą się dużą popularnością. Jednak choć są one uważane za nieinwazyjne, to jednak polegają na bezpośredniej ingerencji w tkankę skórną. Jednak nici PDO to niejedyny sposób na lifting twarzy bez użycia skalpela. INNARI to pierwsze urządzenie na świecie, które działa podobnie, ale bez konieczności wykonywania mikro nakłuć. A efekty widoczne są od razu po zabiegu!

Nici liftingujące INNARI — jak działają?

INNARI to bezinwazyjne nici liftingujące, które pozwalają poprawić kondycję skóry, a także wygładzić obecne na niej zmarszczki. Urządzenie to jest prawdziwą innowacją, ponieważ w przeciwieństwie do zabiegów z wykorzystaniem nici PDO nie wymaga naruszania ciągłości tkanek. Bazuje ono bowiem na technologii, która wykorzystuje fale radiowe biopolarne oraz monopolarne. Podczas takiego zabiegu wytwarza się ciepło, które wzmaga dotlenienie tkanek oraz zwiększa ich zdolność do odbudowy. Jednocześnie jednak jest to całkiem bezbolesne, ponieważ INNARI wyposażone jest w specjalny system chłodzenia, który zabezpiecza naskórek przed poparzeniem.

Warto wspomnieć też, że bezinwazyjne nici liftingujące działają w głębokich warstwach naskórka. Taka fala radiowa wnika bowiem w skórę na głębokość nawet 4 mm. Dzięki temu skuteczność zabiegu jest bardzo wysoka, a jego efekty utrzymują się naprawdę długo.

Zabieg INNARI — efekty

Zabieg z wykorzystaniem bezinwazyjnych nici liftingujących zapewnia spektakularne efekty. Nie bez powodu mówi się, że są one zbliżone do tych, jakie można otrzymać przy klasycznym liftingu twarzy. Zresztą INNARI można zastosować nie tylko na skórę twarzy, ale i na wiele innych partii ciała.

Zabieg INNARI działa wielowymiarowo i to właśnie dlatego jego efekty są tak powalające. Przede wszystkim podczas takiego zabiegu następuje stymulacja włókien kolagenowych. To pozwala na zwiększenie ilości komórek, które go produkują. To niezwykle ważne, ponieważ kolagen jest odpowiedzialny za jędrność i gładkość skóry, a także za jej zdolność do regeneracji. Dzięki niemu możliwa jest odbudowa naturalnych linii napięcia skóry.

Bezinwazyjny lifting powoduje także zwiększenie ilości elastyny. Ta z kolei odpowiedzialna jest za poziom nawilżenia skóry oraz spowolnienie procesów jej starzenia. Dodatkowo wpływa na wygładzenie zmarszczek oraz chroni przed przebarwieniami, ponieważ ma zdolność do absorpcji promieni UV.

Wytwarzanie ciepła przy zabiegu INNARI powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych. A to z kolei sprawia, że skóra jest znacznie lepiej dotleniona. Tym samym jej elastyczność zwiększa się, a wszelkie zmiany i zmarszczki skóry zostają zredukowane.

Bezinwazyjne nici liftingujące sprawdzą się więc przypadku każdego, kto chce zredukować widoczność zmarszczek, a także poprawić ogólną kondycję skóry. To jednak nie wszystko! Co jeszcze potrafi INNARI?

  • podnosi opadające brwi
  • poprawia wygląd kości policzkowych
  • poprawia napięcie skóry
  • ujędrnia skórę
  • redukuje cellulit
  • odmładza skórę.

Zabieg z użyciem bezinwazyjnych nici liftingujących — gdzie wykonać?

INNARI to niezwykle nowoczesne urządzenie. Z tego też powodu, jego dostępność w Polsce jest wciąż dość niewielka. Na szczęście są jednak kliniki medycyny estetycznej, które mają w swojej ofercie zabiegi z wykorzystaniem bezinwazyjnych nici liftingujących. Jedną z nich jest https://medycynaestetycznabialystok.pl/medycyna-estetyczna/innari/ w Białymstoku. Warto zapisać się na zabieg już dziś, ponieważ chętnych z całej Polski jest naprawdę wielu!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button