Lifestyle

Gry karciane dla par – 8 czadowych propozycji

Zostaliście sami, kolacja zjedzona a świeczki dalej się palą? Niestety ani ty, ani twój partner nie macie pomysłu jak zgrabnie podkręcić atmosferę. Świetnym rozwiązaniem w takiej sytuacji są gry dla par, które ułatwią wam zbliżenie w ten namiętny wieczór.

Gry karciane dla par

Mawia się, że ,,kto ma szczęście w kartach, ten nie ma w miłości”, jednak w przypadku gier, które chcemy wam dzisiaj polecić, to powiedzenie nie ma racji bytu. Gry karciane dla par mają na celu nie tylko wzbudzenie podniecenia, ale również zafundowanie świetnej zabawy, czy okazji do sprawdzenia wiedzy na temat partnera.

  • Gierki małżeńskie.

To świetna gra karciana połączona z kolorowymi planszami ilustrowanymi przez samego Andrzeja Mleczko. Pełna humoru gra pozwoli wam nie tylko rywalizować i sprawdzić kto lepiej radzi sobie w codziennych czynnościach, ale również pośmiać się i nieco podroczyć. A wiemy, że nic tak nie cieszy jak drobne uszczypliwości.

  • Arkana Miłości.

Gra dla par, która podkręci temperaturę w sypialni. Arkana Miłości to gra karciana pełna wyzwań i wyznań, które wzajemnie sobie prezentujecie. Talia zawiera 55 kart, które pozbawią was ubrań. Ten, kto pierwszy pozbędzie się odzienia przegrywa, a dalej? Sami sprawdźcie.

  • Gra na emocjach.

Ta gra dla par to świetna okazja na przetestowanie partnera. Gra polega na odgadnięciu jak nasz towarzysz czuje się  w danej sytuacji. Przyznacie, że to świetne narzędzie do zrobienia sprawdzianu naszemu lubemu.

  • 69.

Czasem kochamy się, dogadujemy, ale nie łatwo nam mówić o naszych fantazjach. Ta gra karciana dla par z pewnością nam to ułatwi. 69 to gra, w której poznacie swoje najskrytsze pragnienia, ale ostrzegamy, niektóre karty mogą wprowadzić w zakłopotanie i wywołać spory rumieniec.

  • Sekrety Nocy

Kolejna gra dla par z cyklu tych niegrzecznych. Podobnie jak w 69 chodzi o poznanie najskrytszych pragnień naszego partnera i zapewnienie sobie intensywnych doznań.

  • Flirt.

Zanim wszyscy staliśmy się niewolnikami naszych smartfonów, a krótkie wiadomości sms stały się też okazją do sextingu, między kochankami był sobie Flirt Towarzyski. Któż nie pamięta pierwszych prób okazania komuś sympatii za pomocą tych niezbyt grzecznych kart? Otóż Flirt niedawno wrócił na rynek w odnowionej wersji. Warto powrócić wspomnieniami do czasów nastoletnich i spróbować flirtu w starym stylu.

  • L’amour.

Zapisz swoje najskrytsze pragnienie i zachowaj je. Następnie ciągnij karty, postępuj zgodnie z instrukcjami, a zbierzesz serduszka. Kto więcej ich zdobędzie, ten zrealizuje swoje marzenie. Brzmi pięknie prawda? Gra ponadto jest bardzo ładnie wydana, w formie pudełeczka-serduszka, więc sprawdzi się jako prezent Walentynkowy.

  • 50 twarzy zniewolenia.

Coś dla fanów 365 dni oraz 50 twarzy Greya. Chodzi o to, aby wprowadzić maksimum pikanterii do sypialni, jedyne co was ogranicza to ubranie i wasza wyobraźnia. Karty odkryją przed wami być może nieznane oblicze partnera, a tym samym dodadzą pieprzu do waszego życia. Producent zaleca wspomaganie się gadżetami.

Kochajcie się i bawcie się dobrze

Gry dla par mają za zadanie pomóc wam w otworzeniu się na nowe doznania oraz urozmaicenie związku. Chodzi jednak przede wszystkim o dobrą zabawę i spędzenie czasu we dwoje. Prezentowane gry dla par to absolutny TOP 8 jeśli chodzi o rynek karcianek. Dostarczają nie tylko rozrywki, ale i niezapomnianych przeżyć. Cieszcie się sobą grając w gry lub po prostu patrząc sobie w milczeniu w oczy. Czasem najseksowniejsze, jest niewidoczne dla oka.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button