Ślub i Wesele

TOP 12 pomysłów na prezent na rocznicę ślubu dla męża

Nie ulega wątpliwości – rocznica to ważna okazja, o której koniecznie należy pamiętać. Warto także zadbać o miłe upominki, między innymi prezent na rocznicę ślubu dla męża. Co wybrać?

Nie wiesz jeszcze, co kupić mężowi na rocznicę ślubu? Sprawdź te pomysły

Pomysłów jest wiele, a możliwość jeszcze więcej. Podobnie zresztą jak nie brakuje opinii na temat tego, jak idealny prezent powinien wyglądać. Wiele zależy bowiem od tego, która to rocznica… Wiadomo – pierwsza jest szczególna, ale i kolejnym nie sposób odmówić wagi, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę te „okrągłe”.

• Czy rocznicowy prezent musi być duży w drogi?

• Czy prezent z okazji rocznicy ślubu musi być romantyczny?

• Czy upominek na rocznicę musi w jakiś sposób nawiązywać do okazji?

Na żadne z powyższych pytań nie ma jednoznacznej odpowiedzi, chyba żeby uznać za taką osławione już to zależy. Warto jednak pamiętać o tym, że prezent powinien przede wszystkim być dobrze dopasowany do osoby, dla której jest przeznaczony. Jeśli ma ona romantyczną duszę, nic nie stoi na przeszkodzie, by wręczyć jej sentymentalny podarunek. Jeżeli natomiast nade wszystko inne ceni sobie użyteczność przedmiotów, wówczas prezent praktyczny będzie jak znalazł. Ostatecznie jednak największe znaczenie mają intencje. To one się liczą!

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu dla męża

Jeżeli potrzebny jest elegancki prezent rocznicowy, idealnie sprawdzi się skórzana męska kosmetyczka PREZENT DLA UKOCHANEGO. Jest to jedna z tych rzeczy, które powinien posiadać każdy. Praktyczna, wytrzymała, elegancka, a do tego ozdobiona symboliczną personalizacją – przyda się zarówno na co dzień, jak i w podróży.

Innym, również bardzo ciekawym pomysłem na prezent, jest poduszka ze zdjęciem PREZENT DLA ZAKOCHANYCH. Z której strony by nie patrzeć, rocznica ślubu to święto dwojga ludzi, a zatem również rocznicowy upominek może być poniekąd wspólny. Udekorowana samodzielnie wybraną fotografią poduszka łączę przyjemne z pożytecznym. Położona na łóżku, sprawdzi się zarówno jako ozdoba pomieszczenia, jak też jako motywację do tego, aby przyłożyć głowę i uciąć sobie zasłużoną drzemkę.

Rocznicę wypada uczcić – może szklaneczką whisky? Powinna ona oczywiście zostać schłodzone do odpowiedniej temperatury, ale bynajmniej nie z kostkami lodu, które rozcieńczyłyby płyn i zmieniły jego smak. Zdecydowanie lepszym wyborem okażą się kamienie do whisky personalizowane PREZENT DLA MĘŻA NA ROCZNICĘ. Praktyczne, eleganckie, a do tego efektowne. Upominek doskonały.

Szukasz jeszcze innych pomysłów na rocznicowe upominki?

Oto kolejne 10 fantastycznych propozycji.

1. Piwo ze spersonalizowaną etykietą

2. Kosz prezentowy ze słodyczami

3. Humorystyczna kartka z życzeniami

4. Skarbonka ze zdjęciem w tle

5. Personalizowane pudełko na zegarki

6. Grawerowana szklanka do whisky

7. Obraz na płótnie z własnej fotografii

8. Zestaw narzędzi precyzyjnych

9. Ręcznik z kieszonką przeznaczony na siłownię

10. Kubek z zabawnym nadrukiem

Aby stworzyć dobry prezent na rocznicę ślubu dla męża, wystarczy oryginalny pomysł. Jednak każdy dobry pomysł można jeszcze ulepszyć. Warto postarać się o to, aby upominek był osobisty. Pomoże w tym personalizacja, czyli możliwość ozdobienia prezentów samodzielnie wybieranymi napisami, a w niektórych przypadkach także zdjęciami. To wymarzona okazja do tego, aby stworzyć podarunek dosłownie jedyne w swoim rodzaju – na widok którego obdarowany od razu będzie wiedział, że został on przygotowany specjalnie dla niego.

Jeśli więc chcesz zrobić naprawdę ciekawy prezent na rocznicę ślubu dla męża, zajrzyj już dziś na Crazyshop.pl i wybieraj spośród setek doskonałych propozycji!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button