Coś na ząbLifestyle

Sklep z herbatą a prezent na Dzień Ojca

Dzień Ojca to jedno z najważniejszych rodzinnych świąt w roku. Warto w tym czasie pokazać swojemu tacie, że jest dla nas ważny. Tego dnia najważniejsze są emocje, jednak drobny upominek może pomóc nam wyrazić wdzięczność i swoje najlepsze uczucia. Ponadto zdecydowanie umili ten dzień.

Tylko co kupić tacie w dniu jego święta? Czasem odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, zwłaszcza gdy rodzic nie chce współpracować, bo twierdzi, że niczego nie potrzebuje. Z pomocą przychodzi sklep z herbatą, gdzie znajdziemy coś na każdą okazję. Szeroki asortyment DMG Herbaty i Kawy pozwoli nam wybrać idealny upominek na Dzień Ojca. Do wyboru mamy nie tylko naturalne herbaty białe, zielone i czarne oraz owocowe, przygotowane na bazie owocowego suszu, ale również gotowe zestawy prezentowe.

  • Herbata biała jest najmniej przetworzona ze wszystkich herbat. Wytwarza się ją z młodych, wiosennych listków, które nie wytworzyły chlorofilu. Dzięki temu zawierają najmniej teiny i wykazują największe działanie prozdrowotne. Regularnie pita biała herbata pomaga zapobiegać rozwojowi miażdżycy, a także wystąpieniu udaru lub zawału. Dodatkowo zawarte w niej antyoksydanty zapobiegają chorobom nowotworowym.
  • Herbata zielona zawiera polifenole, które zapobiegają odkładaniu się szkodliwego cholesterolu w naczyniach krwionośnych. Dzięki właściwościom oksydacyjnym opóźnia procesy starzenia i wykazuje również działanie antyseptyczne, w związku z czym działa wspomagająco przy różnego rodzaju infekcjach.
  • Herbata czarna z kolei ma właściwości nie tylko pobudzające, lecz także reguluje procesy trawienne oraz pomaga dbać o zdrowie zębów i dziąseł.
  • Herbaty owocowe to doskonały sposób na podniesienie odporności przez cały rok. Powstają one z owocowego suszu, który po wypiciu naparu można zjeść niczym owoce z kompotu. Nie tylko dobrze smakują, ale również zawierają mnóstwo witamin.

W dobrym sklepie z herbatą znajdziesz różne propozycje na prezent na Dzień Ojca. Idealnie do tego, by wyrazić swoją wdzięczność, nadają się bombonierki herbaciane. Są to zestawy różnych herbat zapakowane w eleganckie ekopudełko.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button