Uroda

Przeszczep włosów – skuteczna kuracja w tureckiej klinice

Przeszczep włosów w Turcji to coraz częściej wyszukiwane hasło, ze względu na niższy koszt zabiegu i gwarancję jakości. Dla osób zmagających się z silnym łysieniem, m.in. na tle androgenowym, daje szansę na odzyskanie bujnych włosów. Jak wygląda zabieg oraz jego efekty?

Kwalifikacje do przeszczepu włosów

Wypadanie włosów jest już problemem cywilizacyjnym, za który w równej mierze odpowiadają problemy hormonalne, jak i stres oraz zanieczyszczenia. Problem dotyka w głównej mierze mężczyzn, chociaż także kobiety muszą coraz częściej zmagać się z nadmiernym wypadaniem włosów. Po przeszczepie włosów każdy, bez względu na skalę problemu, może już paru miesiącach cieszyć się z bujnej fryzury.

Efekt końcowy często przechodzi najśmielsze oczekiwania pacjentów, wystarczy poczytać opinie klientów, którzy zdecydowali się na przeszczep włosów w Turcji w klinice Estapalace. Przed przeszczepem włosów możesz u nas zapisać się na bezpłatną konsultację, w trakcie której lekarz odpowie na wątpliwości i przyjrzy się Twojej skórze głowy.

Przeszczep włosów metodą FUE

Zabiegi przeszczepu włosów metodą FUE wykonywane były już w latach dziewięćdziesiątych. Polega na przeniesieniu własnych mieszków włosowych pacjenta na wyłysiałe miejsca. Dzięki metodzie FUE, przeszczep włosów nie zostawia blizn, nacięć ani pooperacyjnych zmian. Już podczas pojedynczego zabiegu można przeszczepić kilka tysięcy graftów za jednym zamachem.

Zabieg przeszczepu włosów FUE ma wiele zalet – należy do nich wysoka trwałość terapii, krótki okres rekonwalescencji, naturalnie wyglądające włosy oraz wysokie bezpieczeństwo. Jedynym minusem jest konieczność golenia wybranego obszaru pobierania mieszków włosowych. Przeszczep włosów FUE stosowany jest w tureckiej klinice przez lekarzy z wieloletnim doświadczeniem.

Zabieg transplantacji włosów metodą DHI

Zabieg przeszczepu włosów metodą DHI to ulepszona wersja transplantacji FUE – nie wymaga golenia włosów, wybierana jest więc częściej przez kobiety. W trakcie zabiegu pobiera się pojedyncze mieszki włosowe z boku i z tyłu głowy. Czas rekonwalescencji może się jeszcze skrócić w porównaniu do FUE.

Ostateczną metodę przeszczepu włosów wybiera lekarz, po dokładnym przeanalizowaniu wyników badań i wywiadzie lekarskim. W Estapalace zabiegi przeprowadzane są już od 15 lat, klinika może się więc poszczycić kadrą najlepszych specjalistów na kontynencie. Oba zabiegi są bezbolesne dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Efekty obu utrzymują się pomimo problemów hormonalnych.

Zorganizowany wyjazd do Turcji

Zapewne zastanawiasz się, jak udzielisz szczegółowych odpowiedzi na pytania tureckich lekarzy bez znajomości języka? Dlatego firma SkyMed zajęła się ideą zorganizowanych wyjazdów do Turcji w celach medycznych. Ze swojej strony zapewniamy pomoc tłumacza, ubezpieczenie oraz zakwaterowanie i dojazdy. Nie musisz nic załatwiać na własną rękę, możesz skupić się jedynie na przygotowaniu do zabiegu.

Dlaczego akurat Turcja? To kraj wiodący prym w usługach medycznych, z których korzystają m.in. gwiazdy światowego kina i muzyki, ale też zwykli Europejczycy. Dzięki najwyższym standardom kliniki zachowują nieposzlakowaną opinię i doskonałą opiekę medyczną. Transplantacja włosów kosztuje przy tym bez porównania mniej niż w klinikach w Europie czy też Polsce.

Ile kosztuje przeszczep włosów?

W celu przeprowadzenia zabiegu przeszczepu włosów wcale nie trzeba oszczędzać latami. Przeszczepy włosów wraz z ochroną oraz opieką przed i po zabiegu nie przekracza w SkyMed kwoty 2600 Euro. Dla wszystkich, którzy tracą włosy, przeszczep włosów w Turcji to pewna inwestycja, której efekty będą widoczne do końca życia.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button