Uroda

Pielęgnacja dłoni – co warto o niej wiedzieć?

Dłonie należą do tych części ciała, które nieustannie narażone są na czynniki zewnętrzne. Większość z nich ma nie niestety negatywny wpływ. Są to m.in.: temperatura (niska lub wysoka), promienie słoneczne, wiatr, twarda woda oraz często używane detergenty do czyszczenia, mycia czy prania. Z tego powodu skóra dłoni wymaga regularnej pielęgnacji.

Regularne dbanie o skórę dłoni – właściwości kremów do rąk

Dbać o nasze dłonie powinniśmy w zasadzie codziennie – to przecież nasza wizytówka! Ich kondycja zdradza wiele informacji o naszym trybie życia i higienie.

Aby robić to dobrze, powinniśmy przede wszystkim zaopatrzyć się w krem do rąk, który będzie posiadał następujące składniki czynne:

  • gliceryna – zapobiega wysuszaniu i dzięki niej na dłoniach pojawia się bariera chroniąca przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi;
  • masło shea – cechuje się właściwościami przeciwzapalnymi i antybakteryjnymi;
  • masło kakaowe – podobnie jak gliceryna zapobiega wysuszaniu, dodatkowo poprawiając koloryt skóry dłoni;
  • olej migdałowy – posiada właściwości regenerujące, zmiękczające i nawilżające;
  • alantoina – działa zarówno łagodząco, jak i regenerująco;
  • wosk pszczeli – charakteryzuje się właściwościami uelastyczniającymi dłonie;
  • witaminę E – „witamina młodości”, która pomaga uporać się z popularnymi dolegliwościami skórnymi.

Kremy do rąk Indigo Nails w genialnych zapachach

Wyżej  wymienione składniki czynne zawarte są w kremach do rąk Indigo Nails – https://www.indigo-nails.com/pielegnacja-ciala/kremy-do-rak. Ale to nie wszystko! Prócz ich zbawiennych właściwości kremy Indigo posiadają jeszcze jedną zaletę – piękne zapachy! W aktualnej ofercie można znaleźć takie warianty zapachowe jak:  Spicy Sugar, Fanaberia, Black Madonna, Cream Della Cream, Bad Icon, Alter Ego, Drama Queen, Omnia, Bloom Gold, Seventh Heaven, Raspberry Love, Matrioshka, Love Story oraz Bella Vita.

Chcesz dowiedzieć się, jakie aromaty skrywają powyższe nazwy? Odwiedź oficjalny sklep Indigo Nails i zacznij pielęgnację dłoni już dziś!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button