Związki i seks

Jak podgrzać atmosferę w sypialni?

Często, zwłaszcza w wieloletnich związkach, które mają za sobą już etap pierwszej fascynacji i ekscytacji, do sypialni wkrada się rutyna. Wspólne wieczory nie są już tak namiętne i gorące jak kiedyś i zazwyczaj spędzane są przed telewizorem w rozciągniętych dresach. Czasem jednak wystarczy wprowadzić tylko kilka zmian, aby na nowo rozpalić ogień pożądania i podgrzać miłosną atmosferę w sypialni. W jaki sposób? Podpowiadamy.

Gadżety 

Praca, natłok codziennych obowiązków, zmęczenie i stres, często powodują, że zwłaszcza w długoletnich związkach życie intymne schodzi na dalszy plan lub staje się jedną z rutynowych czynności, której brak jednak finezji i namiętności. Żeby podgrzać atmosferę w sypialni, możemy więc na przykład razem odwiedzić sklep erotyczny i wybrać gadżety, które sprawią przyjemność obu partnerom. Obecnie funkcjonuje wiele sklepów internetowych, w których można znaleźć gadżety erotyczne przeznaczone zarówno dla niej, dla niego, jak i dla par. Już sam wybór zabawek może pobudzić fantazje partnerów, a kupione akcesoria z pewnością urozmaicą igraszki i pozwolą pozbyć się nudy z sypialni.

Odgrywanie ról

Odgrywanie ról to doskonały sposób na urozmaicenie gry wstępnej. Wymaga jednak od partnerów większego otwarcia się przed drugą osobą i wskazania swoich pragnień czy podzielenia się fantazjami i marzeniami. Odgrywanie ról można zacząć już na kilka godzin przed spotkaniem. Czasem kilka pikantnych SMS-ów może zadziałać lepiej niż nawet najbardziej wysublimowany kostium policjantki, pielęgniarki czy stewardessy.

Wyjście z łóżka

Czasem, żeby podgrzać atmosferę między partnerami, wystarczy tylko wyjść z łóżka. Seks pod kołdrą przy zgaszonym świetle po pewnym czasie może się znudzić. Dlatego warto zmienić miejsce swoich igraszek. Opcji jest wiele – w wannie, pod prysznicem, na stole w kuchni, na podłodze czy przy ścianie. Osoby, które lubią adrenalinę, mogą wybrać również jakieś miejsce poza domem.

Nowa bielizna

Rozciągnięty dres czy stara piżama to wygodne ubrania, jednak nie wzbudzają one zachwytu u płci przeciwnej. Warto więc od czasu do czasu wskoczyć w coś mniej wygodnego, lecz bardziej efektownego. Obecnie kobiety mają do wyboru wiele różnych modeli kompletów bielizny erotycznej, dlatego nie muszą obawiać się, że będą w nich wyglądać śmiesznie czy jak aktorki rodem z filmu dla dorosłych. Kobiety, które gustują w bardziej delikatnych fasonach, mogą postawić na romantyczną bieliznę koronkową lub tiulową subtelnie otulającą ciało koszulkę, frywolny peniuar czy body, a więc ubrania, które łączą w sobie seksapil z wygodą. 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button