Lifestyle

Gadżety, które zrobią furorę jako prezent urodzinowy!

Niektóre prezenty urodzinowe są zaskakujące i stanowią prawdziwy gwóźdź imprezy. Oprócz klasycznych i wartościowych upominków dołóż do pudełka z niespodzianką oryginalny gadżet, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, ale jednocześnie będzie praktycznym dodatkiem, z którego ucieszy się osoba obdarowywana.

Prezent, który przykuwa uwagę, jest na wagę złota. Tylko niebanalne gadżety wywołają uśmiech i radość wszystkich uczestników spotkania, a Ty zostaniesz na długo zapamiętany jako osoba kreatywna i spontaniczna. Oto produkty, którymi zahipnotyzujesz wszystkich gości imprezy.

Butelka z alkoholem, z której wyskakuje parasol

Bezalkoholowa parasolka to designerska butelka, która do złudzenia przypomina elegancki trunek, ale nie zawiera alkoholu. Mieści w sobie praktyczną parasolkę! Można ją używać w praktyczny sposób lub trzymać na komodzie jako ciekawą dekorację. Gadżet świetnie nadaje się na prezent dla zagorzałego abstynenta, ale także jest super upominkiem dla osoby, która kocha trunki. Z pewnością będzie humorystycznym produktem, który wszystkich rozbawi.

Ręcznik z oryginalnym nadrukiem

Duży, miękki ręcznik wcale nie musi być nudny. Wybierz taki, który prezentuje ulubione pasje osoby obdarowywanej. Może to być modny wariat prezentujący główną płytę scaloną komputera jako idealny gadżet dla informatyka. Dla miłośnika uwielbianego na całym świecie serialu „Friends” odpowiedni będzie ręcznik z charakterystycznym logiem i postaciami szóstki przyjaciół. Wybierz zabawny wariant w postaci plasterka bekonu lub w kształcie papierowego dolara. Dobierz taki ręcznik z nadrukiem, który w zabawny sposób podkreśli upodobania solenizanta.

Termiczny kubek eksponujący intrygujący design

Jeżeli wybierasz się na urodziny do pasjonata fotografii, wybierz dla niego kubek termiczny, który wygląda dokładnie tak, jak obiektyw najdroższego aparatu fotograficznego. Zaskoczysz solenizanta i sprawisz mu radość. Miłośnicy Harrego Pottera będą zadowoleni, jeśli obdarujesz ich termicznym kubkiem stylizowanym w odpowiednim klimacie, podobnie jak wielbiciele innych adaptacji filmowych, dlatego dostosuj odpowiednią wersję naczynia do tego, co uwielbia oglądać osoba, której wręczasz prezent. Może to być kubek termiczny z nadrukiem nawiązującym do „Gry o tron” czy „Batmana”, choć dużym zainteresowaniem cieszą się również modele z inspirującym i motywującym napisem.

Lampka w kształcie świecącego słoika

Świecący słoik to produkt stworzony dla osób interesujących niebanalnymi dodatkami, stworzonymi z odnawialnych źródeł – jest prawdziwym łapaczem słońca. W dzień stanowi zwyczajne naczynie, a w nocy dekoruje niezwykłym światłem. Wystarczy zostawić go w słoneczny dzień na parapecie, by w nocy promieniował pięknym poświatą. Dzięki wbudowanym ogniwom, które absorbują promienie ze słońca, zamieniając je w energię, każdy wyczaruje niezwykłą i oszczędną iluminację! Ten nowoczesny gadżet jest produktem idealnie pasującym do problemów świata współczesnego, dlatego zrobi prawdziwą furorę!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button