PsychologiaZwiązki i seks

Co to jest orgazm i jak doprowadzić go do orgazmu?

Każdy o nim słyszał, chociaż raz w życiu przeżył, a mimo to ciągle zaprząta głowę wielu kochankom. Orgazm, bo o nim mowa. Bez niego nie można mówić o udanym zbliżeniu. Każda kobieta marzy o tym, aby doprowadzić do szaleństwa swojego partnera. Jak pieścić faceta, aby oszalał z rozkoszy?

Czym jest orgazm?

Wiemy jak ma wyglądać, ale czym tak naprawdę jest orgazm? Przede wszystkim musimy pamiętać, że orgazm jest doświadczeniem nie tylko fizycznym, ale również psychicznym. Kobiety przeżywają go nieco inaczej i u nich najczęściej wyróżniamy:

  • orgazm pochwowy
  • orgazm sutkowy
  • orgazm łechtaczkowy

U mężczyzn objawem wrastającego podniecenia jest natomiast erekcja i czerwony rumień na klatce piersiowej oraz twarzy. Wiąże się to ze zwiększeniem ukrwienia. Podczas orgazmu czyli fizycznej i psychicznej reakcji organizmu na zbliżenie seksualne organizm kobiety, jak i mężczyzny, zużywa wiele energii. Normalne jest więc uczucie senności po seksie.

Jak doprowadzić go do orgazmu?

Chociaż z pozoru mężczyźni wydają się być prości w kwestii przeżywania przyjemności, to jest to złudne wrażenie. Trzeba dokładnie wiedzieć jak pieścić faceta, aby jego ekstaza była szczerą eksplozją przyjemności, a nie tylko fizjologiczną reakcją na drażnienie członka. Jak więc doprowadzić go do orgazmu, tak by rozpamiętywał go jeszcze na długo po waszym seksie? 

Jest kilka metod, przede wszystkim nie należy się spieszyć, ale także dawkować doznania. Oznacza to, że powinnaś zaczynać pieszczoty np. oralne od delikatnego, wolnego podlizywania czy całowania, stopniowo podkręcając atmosferę. Ważny też jest dobry ,,podkład” w postaci seksownej bielizny. Mężczyźni są wzrokowcami i to co widzą, znacząco wpływa na to, co czują.

Nie rezygnuj też z pracy dłońmi. Warto połączyć pieszczenie ustami z pracą rękami. Nie omijaj niczego, jądra, pośladki, klatka piersiowa, czy szyja to również sfery erogenne.  Warto też wiedzieć, że mężczyźni uwielbiają pozycję na jeźdźca oraz na pieska. Tę pierwszą jednak znacznie bardziej. Dlatego nie bój się zostać dominującą stroną i przejąć inicjatywę. Gwarantujemy, że przy takim obrocie sprawy twój mężczyzna oszaleje. Jeśli jednak to on jest typem dominującym, pozwól mu na więcej. Niech sam zdecyduje czego pragnie i spełnij jego fantazje. 

Pamiętaj też, żeby nie przechodzić od razu do konkretów. Pomęcz i rozpal nieco swojego partnera, oscylując wokół jego wrażliwych miejsc. To sprawi, że z utęsknieniem będzie wyczekiwał kulminacyjnego momentu. Przygotuj się też odpowiednio do tego, co ma między wami zajść. Unikaj ostrych paznokci, czy wystających pierścionków, no i przede wszystkim, uważaj na zęby. Penisa warto łapać u nasady ponieważ tam znajdują się wszelkie zakończenia nerwowe.

Jeśli partnerowi to nie przeszkadza, możesz masować przestrzeń między jądrami a odbytem, znajduje się tam bowiem męski punkt ,,G”. Zmieniaj tempo w trakcie, unikniesz tym samym przedwczesnego wytrysku. 

Daj się ponieść

Na co dzień możesz być skromną kobietką, żoną, czy matką. Jednak w sypialni nie ma miejsca na skromność i wstydliwość. Wyzwól swoją drapieżną, seksowną stronę. Pozwól się ponieść namiętności, którą czujesz do swojego partnera i daj mu to, czego pragnie, a z pewnością się odwdzięczy. Ważne też, abyś sama czerpała przyjemność z tego, że dajesz ją swojemu ukochanemu. Wczuj się w partnera tak, by wasze ciała stały się jednością. Dzięki temu zabiegowi będziesz dokładnie wiedział, czego twój partner pragnie. A jeśli czujesz, że chcesz wyzwolić się w pełni to dalej, zrób to!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button