Uroda

Serum Institut Esthederm – różnorodność produktów w trosce o potrzeby Twojej skóry

Kosmetyki pielęgnacyjne powinny odpowiadać na potrzeby skóry. Serum zawiera skoncentrowaną formułę, dzięki czemu stanowi doskonałe uzupełnienie kremu. Wybór odpowiedniego kosmetyku nie jest łatwy, ale w ofercie Institutu Esthederm z pewnością znajdziesz produkt, który będzie najlepiej dopasowany do Twojej skóry.

Jak wybrać odpowiednie dla siebie serum?

Serum to kosmetyk, który stanowi idealne dopełnienie codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Zawiera wyższe dawki substancji biologicznie czynnych, dzięki czemu jest uzupełnieniem kremu. Serum do twarzy może mieć różną konsystencję, zarówno żelu, jak i mleczka, emulsji czy olejku. 

Serum zawiera nie tylko składniki aktywne, które poprawiają kondycję skóry, działają przeciwstarzeniowo czy nawilżająco. Serum może być stosowane codziennie, zawsze przed kremem. Z uwagi na to, że zazwyczaj nie zawiera ochrony przeciwsłonecznej, podczas porannej rutyny należy dodatkowo sięgać po kosmetyk ochronny.

Poszukując odpowiedniego dla siebie kosmetyku, kieruj się potrzebami skóry. Mogą się one zmieniać, dlatego obserwacja czego jej brakuje, będzie pomocna przy wyborze serum. Institut Esthederm posiada w swojej ofercie wiele kosmetyków zawierających opatentowane technologie, które pomogą Ci się uporać z nadmierną suchością, zmarszczkami czy nierównym kolorytem skóry.

Zaawansowane serum przeciwstarzeniowe – Age Proteom™

Kluczowym kosmetykiem w pielęgnacji skóry dojrzałej lub z pierwszymi oznakami starzenia się jest serum stworzone przy użyciu opatentowanej biotechnologii Age Proteom™. Jak wiadomo, ludzka skóra składa się z białek, które ciągle ulegają zmianom. Zachowanie kapitału młodości jest jednak możliwe. Serum odmładzające zawiera kombinację 6 bakterioruberyn, które sprawiają, że skóra odzyskuje młodość, jędrność, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Po 28 dniach regularnego stosowania można zauważyć dwukrotnie wolniejsze starzenie się skóry.

Podstawą kosmetyków od Institut Esthederm jest woda komórkowa, która stanowi idealne warunki do podziału komórkowego, działa antyoksydacyjnie i energetyzuje zachowując kapitał młodości skóry na dłużej. Dzięki temu, że odtwarza ona naturalne procesy biologiczne komórek skóry, zwiększa ona jej witalność i pomaga zachować świeży i młody wygląd.

Serum dające efekt “nowej skóry”

Matowa skóra, z rozszerzonymi porami i nierównym kolorytem potrzebuje silniejszego działania. Skoncentrowane serum z kwasami AHA – Intensive Aha Peel Concentrated Serum delikatnie złuszcza martwy naskórek, regeneruje i wygładza skórę, sprawiając, że ma ona równą powierzchnię i zdrowy koloryt. Kosmetyk bazuje na wodzie komórkowej, która jest bazą produktów Institut Esthederm. Dzięki niej zostaje zachowany potencjał zdrowotny skóry, wzmocniona jest zdolność do walki z czynnikami związanymi z wiekiem.

Serum ma mleczną konsystencję, którą można nakładać zarówno na twarz, jak i szyję. Najlepiej stosować na wieczór, naprzemiennie z innymi kosmetykami od Institut Esthederm. Samodzielne skomponowanie własnego rytuału pielęgnacyjnego pozwoli na zachowanie młodszej i zdrowej skóry na dłużej.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button