Czas wolny

Rejs motorówką w Gdyni – co można zobaczyć?

Rejs motorówką w Gdyni zainteresuje przede wszystkim te osoby, które lubią być blisko morza i chętnie odwiedzają najciekawsze gdyńskie zakątki. Nie trzeba tego robić drogą lądową. Można to z powodzeniem uczynić drogą morską, a w tym celu wystarczy wykupić odpowiedni rejs i zabrać ze sobą znajomych lub rodzinę. Na samym początku rezerwuje się dogodny termin i podaje się liczbę osób, która wypłynie ze sternikiem w niezapomniany rejs.

Jakie miejsca można odwiedzić?

Rejs motorówką w Gdyni rozpoczyna się w gdyńskiej Marinie. Następnie uczestnicy rejsu przedostają się w okolice Gdyni Orłowo, aby zobaczyć tam wspaniały Klif Orłowski i port rybacki Gdynia Orłowo. Z pokładu motorówki można również obejrzeć port handlowy Gdynia i torpedownie zlokalizowane na Oksywiu i Babich Dołach. Wycieczka zakończy się tam, gdzie się rozpoczęła, a więc w Marinie.

Dlaczego warto postawić na rejs motorówką?

Zwolenników rejsów motorówką w Gdyni nie brakuje, a to głównie z tego względu, że jest to niepowtarzalna szansa na przeżycie wspaniałej przygody na morzu. Jeśli ktoś nigdy wcześniej nie odwiedził najbardziej charakterystycznych miejsc na mapie Trójmiasta motorówką, powinien się na to zdecydować. To gwarancja wspaniałych wspomnień na kilka najbliższych lat. Wynajem RIB to proste przedsięwzięcie, a uczestnicy rejsu mogą również liczyć na obecność doświadczonego sternika z odpowiednimi uprawnieniami. Wynajęta motorówka dysponuje:

  • oświetleniem nocnym (dzięki czemu można nią pływać nawet późnym wieczorem),
  • lampami LED RGB,
  • nagłośnieniem 4×60 W,
  • silnikiem o mocy 150 KM,
  • echosondą GPS.

Rejs motorówką w Gdyni z pewnością przypadnie do gustu nie tylko młodym, ale też zdecydowanie bardziej doświadczonym klientom (nawet seniorom).

Szybka i bezproblemowa rezerwacja

Godne podkreślenia jest to, że zarezerwowanie rejsu motorówką w Gdyni jest proste i bezproblemowe. Wystarczy wybrać odpowiednią usługę i termin, podać swoje dane osobowe (imię i nazwisko, e-mail i numer telefonu), opłacić rejs i oczekiwać na wybrany wcześniej dzień. Szczegóły można również ustalić telefonicznie, aby wynajem RIB przebiegł bez jakichkolwiek niespodzianek. Jeśli ktoś ma ochotę na nieco więcej wrażeń, zawsze może się zdecydować na rejs po Zatoce Gdańskiej.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button