Uroda

Poznaj sekret wyjątkowych ust z Teoxane!

Wraz z biegiem lat, wygląd naszych ust ulega zmianie. Wpływają na to różnorodne czynniki, w tym ruchy mimiczne oraz utrata naturalnej czerwieni wargowej. Pojawia się potrzeba, aby usta były znów pełne i wyraziste. TEOXANE to szwajcarska marka, która oferuje klucz do odmłodzenia i wymodelowania ust, przy zachowaniu naturalnego efektu.

Usta, które są pełne i gładkie, mają istotne znaczenie dla ogólnej estetyki twarzy. To właśnie one, dodają nam młodzieńczego wyglądu. Jednak proces starzenia dotyczy również tego obszaru. Już od około 30-35 roku następuje utrata naturalnej czerwieni wargowej, a wargi tracą swoją objętość. Ponadto, w okolicach ust znajduje się około 46,5% mięśni twarzy, dzięki którym możemy wyrazić niespełna 10 tysięcy różnych emocji*, a to wszystko ma wpływ na pojawiania się zmarszczek mimicznych. O nasze usta powinniśmy dbać, podobnie jak o każde inne partie twarzy.

TEOPOWER LIPS – TAJEMNICA PIĘKNYCH UST

Zabiegi odmładzania ust przy użyciu kwasu hialuronowego są obecnie powszechne. Jednak warto jest mieć na uwadze różnorodność preparatów stosowanych w tym celu. Doświadczone firmy, takie jak TEOXANE, prowadzą badania we własnych laboratoriach, co pozwala im na opracowywanie zaawansowanych technologii związanych z kwasem hialuronowym. Dzięki takiemu podejściu powstało pięć wariantów zabiegu TEOPOWER LIPS, oferującym pacjentom zabiegi dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Każde z ust są unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Mogą być większe, mniejsze lub bardziej jędrne. Ich wygląd może wpłynąć zarówno pozytywnie, jak i negatywnie na naszą pewność siebie i samopoczucie. Naturalnym procesem jest, że z wiekiem zmienia się ich wygląd, kształt oraz kontur. Niestety często obawa przed uzyskaniem nienaturalnego lub przerysowanego efektu zwycięża nad pragnieniem przywrócenia młodszego wyglądu ust. Z rozwiązaniem przychodzi TEOPOWER LIPS, skierowane właśnie do kobiet, którym zależy na subtelnym i naturalnym efekcie.

WYJĄTKOWOŚĆ TEOPOWER LIPS

TEOPOWER LIPS pozwala na uzyskanie subtelnego efektu dynamicznych ust, które współgrają z mimiką oraz ekspresją twarzy. Wszystko to, za sprawą niskiej modyfikacji kwasu hialuronowego HA, który jest w pełni zbliżony do tego, który występuje naturalnie w skórze. Dzięki pięciu wariantom zabiegów, możliwe jest osiągnięcie pożądanych efektów. Zabieg SOFT, ma za zadanie podkreślić naturalne piękno, zaś FRESH dostarczyć ustom dawkę nawilżenia oraz wygładzenia. Z TOUCH nadasz swoim ustom delikatnego powiększenia, zaś za efekt zmysłowej objętości odpowiada VOLUME UP. Jeśli Twoim pożądanym efektem jest wyraźne powiększenie i wymodelowanie, postaw na FULL LIPS.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO DOMOWEJ PIELĘGNACJI

Warto pamiętać, aby dbać o nasze usta także w zaciszu domowym. Pomóc może w tym wyjątkowy produkt [3D] Lip od TEOXANE. Doskonale nawilża i intensywnie wygładza – już po pierwszym użyciu. Przy regularnym stosowaniu znacząco poprawia jędrność i miękkość skóry ust. Lekka, nieklejąca formuła oraz chłodzący aplikator zapewniają natychmiastowe ukojenie wrażliwym wargom. Produkt ten zawiera unikalne składniki, w tym nawilżające mikrosfery kwasu hialuronowego i kolagenu, odżywcze ceramidy i masło shea, oraz peptydy mimetyczne, które redukują widoczność oznak starzenia się ust i ich otoczenia.

[3D] Lip

128 zł|10 ml

UJĘDRNIAJĄCY ŻEL-BŁYSZCZYK o działaniu ochronnym,

pielęgnacyjnym i wyraźnie poprawiającym wygląd ust.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • Mikrosfery kwasu hialuronowego
  • Mikrosfery kolagenu
  • Ceramidy i masło shea
  • Matrikine Complex – peptydy mimetyczne

 

Produkt dostępny na: https://teoxaneshop.pl/products/3d-lip

 

UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ**

Po pierwszej aplikacji:

100% ultranawilżenie

100% intensywne wygładzenie

Po 28. dniach stosowania:

91% długotrwałe nawilżenie

86% jędrność i miękkość

 

*6. Zhao Y. , Xu J. A Convolutional Neural Network for Compound Micro-Expression Recognition. Sensors (Basel). 2019;19(24):5553. Data publikacji: 16 grudnia 2019. doi:10.3390/s19245553. 7. Langbehn AT, Yermol DA, Zhao F, Thorstenson CA, Niedenthal PM. Wearing N95, Surgical, and Cloth Face Masks Compromises the Perception of Emotion. Affect Sci. 2022;3(1):105-117. 8. Lemaire T – Garcia P. Expert2Expert. Anatomy of the lips. Master collection Vol 4. Rozdział 2. 2013.

** Badania in vivo i ocena satysfakcji przeprowadzone przez niezależne laboratorium na grupie 22 ochotników w ciągu 28 dni stosowania.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button