Czas wolnyŚlub i Wesele

Poszukujesz pomysłu na budżetowy wieczór panieński?

Pomysłów na spędzenie wieczoru panieńskiego jest tyle, co przyszłych panien młodych i ich koleżanek. Od wystawnych przyjęć z wynajmem limuzyny włącznie po swojskie uroczystości w gronie najbliższych psiapsiółek – dzisiaj przyjrzymy się kilku pomysłom na budżetowy wieczór panieński. Zapraszamy do lektury.

Co zrobić, gdy organizacja wieczoru panieńskiego zastała Cię w kryzysie ekonomicznym?

Nadszedł ten dzień! Twoja przyjaciółka wychodzi za mąż a Tobie przypadła w udziale zaszczytna rola świadkowej oraz organizatorki wieczoru panieńskiego. Jesteś cała w skowronkach do momentu, w którym przypominasz sobie, że ani Ty ani koleżanki panny młodej nie dysponujecie dużym budżetem. Nic straconego! Wystarczy ruszyć głową i zaplanować…najbardziej szałowy z budżetowych wieczorów panieńskich! Udana zabawa to przecież końców przede wszystkim jej uczestnicy oraz atmosfera, którą można wyczarować dysponując nawet niewielkim budżetem. Nie musimy od razu rezerwować drogiej restauracji, wynajmować limuzyny czy też organizować wieczorku w salonie masażu. Czasami warto pójść pod prąd i zdecydować się na mniej oczywistą formę spędzenia tego wieczoru w gronie najbliższych nam osób.

Domówka inna niż zwykle

Nie od dziś wiadomo, że jedne z najlepszych imprez odbywają się w domu. Nie inaczej jest z wieczorem panieńskim. Luźna atmosfera, ulubiona muzyka i do tego grono najbliższych koleżanek – czego można chcieć więcej. Taka impreza jest też dużo bardziej budżetowa od wypadu na miasto, który znacznie podnosi koszty imprezowania…Warto też pamiętać o tym, że po szalonej imprezie na mieście trzeba jeszcze jakoś wrócić do domu – domówka pozbawia nas tego problemu. Jeśli obawiasz się, że wieczór panieński w domu czy mieszkaniu to nudna propozycja, nic bardziej mylnego! Aby nadać celebracji wyjątkowego charakteru można urządzić różnego rodzaju gry i zabawy – np. quiz wiedzy na temat przyszłego męża czy też konkurs dla uczestniczek wieczoru na zaprojektowanie najbardziej oryginalnej sukni ślubnej dla przyszłej pani młodej. Nagrodą w takim konkursie mogą być np. kolorowe wódki małpki, które z pewnością poprawią humory wszystkich bawiących się pań.

Postaw na wyobraźnię i kolor

Organizując przyjęcie w domu warto postawić na różnorodne, lekkie przekąski. Dobrym rozwiązaniem może być przygotowanie przez każdą z uczestniczek wieczoru jednego dania. Niezawodne będą sałatki, tarty warzywne czy też koreczki. Jeśli chodzi o napoje wyskokowe, warto przeprowadzić wśród uczestniczek wieczoru ankietę na temat preferowanych trunków, tak aby każda z pań znalazła coś dla siebie. Bardzo ciekawym rozwiązaniem może być zakupienie małych, smakowych wódek małpek i urządzenie ich degustacji. Na ich bazie można przygotować kolorowe i egzotyczne drinki. Duży wybór trunków, które sprawdzą między innymi podczas wieczoru panieńskiego dostępny jest między innymi w sklepie internetowym Browaru Tenczynek. Znajdziemy tam choćby takie oryginały jak wódki małpki destylowane na bazie piwa rzemieślniczego z zawartością suszu konopnego.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button