Moda

Perfumy Yves Saint Laurent: dlaczego są tak pożądane?

Gdy myślimy o tych najbardziej luksusowych markach modowych, to jednym z pierwszych skojarzeń jest Yves Saint Laurent. Paryski dom mody założony przez legendarnego już projektanta cieszy się niezwykłym statusem, co oczywiście przekłada się na ogromną popularność jego produktów. O ile mało kto może sobie pozwolić na zakup np. torebki czy odzieży Yves Saint Laurent, o tyle perfumy tego domu mody są już znacznie bardziej przystępne cenowo. W tym artykule wyjaśniamy, dlaczego perfumy Yves Saint Laurent są tak pożądane i uchodzą za jeden z najlepszych wyborów w rozsądnej cenie.

Trochę historii

Marka Yves Saint Laurent została założona przez Yves Henri’ego Donata Mathieu Saint Laurent, urodzonego w 1936 roku projektanta, który jest powszechnie uznawany za jednego z najwybitniejszych przedstawicieli świata mody, prawdziwego rewolucjonistę.

Pierwsze perfumy sygnowane logo YVS zostały zaprezentowane już w 1961 roku. Kultowy zapach „Y” wciąż jest dostępny w ofercie marki i cieszy się dużym powodzeniem, co najlepiej świadczy o jakości wyrobów kosmetycznych paryskiego domu mody.

Dla kobiet i mężczyzn

W gamie zapachów Yves Saint Laurent znajdziemy kompozycje stworzone i dla pań, i dla panów. Śmiało więc możesz rozejrzeć się za propozycją czy to dla siebie, dla żony, męża, mamy, taty, rodzeństwa itd.

Jeśli chodzi damskie perfumy Yves Saint Laurent, to zwróć uwagę na te propozycje:

  • Yves Saint Laurent Mon Paris,
  • Yves Saint Lauren Black Opium,
  • Yves Saint Laurent Libre,
  • Yves Saint Laurent L’Homme Le Parfum.

Z kolei wśród męskich zapachów francuskiego domu mody na szczególną uwagę zasługują:

  • Yves Saint Laurent Y,
  • Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme,
  • Yves Saint Laurent L’Homme.

Rada

Zwróć uwagę, że niektóre z wymienionych zapachów mogą być traktowane jako unisex.

Czy perfumy Yves Saint Laurent to dobry wybór na prezent?

Zdecydowanie tak! Już sama marka YSL robi na tyle duże wrażenie, że osoba obdarowana takimi perfumami powinna być mile zaskoczona i docenić wartość upominku. Oczywiście, że liczy się głównie sam zapach, natomiast nie oszukujmy się: w przypadku luksusowych produktów, do których zaliczamy przecież perfumy, ranga marki również nie jest bez znaczenia.

Jeśli więc zależy Ci na tym, aby podarować komuś bliskiemu wspaniały prezent o dużej wartości i prestiżowych walorach, to perfumy Yves Saint Laurent są jak najbardziej dobrą propozycją. Zwłaszcza, że paradoksalnie nie są one bardzo drogie – spokojnie da się je znaleźć w atrakcyjnej cenie nawet grubo poniżej 300 zł za flakonik.

Na to uważaj

Perfumy Yves Saint Laurent należą do tych najczęściej podrabianych, co wynika po prostu z ich popularności. Fałszerze doskonale wiedzą, jak pożądane są produkty francuskiej marki, dlatego proceder ich podrabiania jest naprawdę opłacalny.

Jeśli nie chcesz się naciąć na podróbkę, to koniecznie zachowaj ostrożność na etapie zakupu. Nie daj się skusić podejrzanie niską ceną, uważaj na nieznanych sprzedawców, a przede wszystkim szerokim łukiem omijaj oferty sprzedaży od osób prywatnych na portalach ogłoszeniowych.

Te proste zasady uchronią Cię przed ryzykiem zakupu czegoś, co jest perfumami Yves Saint Laurent tylko z nazwy.

Gdzie kupisz oryginalne perfumy Yves Saint Laurent?

Najlepszą wskazówką, jakiej można Ci udzielić, jest dokonanie zakupu perfum francuskiej marki w renomowanej drogerii lub perfumerii. Spokojnie może to być sprzedawca internetowy – byle tylko miał historię, opinie klientów, fizyczny adres i cieszył się rozpoznawalnością. Znamy miejsce, w którym możesz zaopatrzyć się w perfumy najlepszych światowych marek w dobrej cenie, a przy tym bez żadnego ryzyka.

Szeroki wybór perfum Yves Saint Laurent znajdziesz w ofercie Super Drogerii, jednej z najlepiej ocenianych drogerii internetowych, w której kupisz wyłącznie oryginalne zapachy ze świeżego rozlewu.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button