Uroda

Jak skutecznie zagęścić włosy zniszczone doczepami?

Rzadkie włosy to obecnie problem wielu kobiet. Nic tak nie dodaje pewności siebie jak piękna i zadbana fryzura. Jakie są zatem rozwiązania na przerzedzone włosy? Na tą chwilę rozwiązań jest wiele. Możesz nosić doczepy aplikowane na różne sposoby takie jak kanapki, spinki clip in czy warkoczyki. Niestety taki sposób jest dość inwazyjny i potrafi niszczyć włosy. Bardzo często kobiety po zdjęciu włosów doczepianych aplikowanych na taśmy borykają się z osłabionymi włosami. Niekiedy są tak zniszczone że konieczne jest ich obcięcie. Dlaczego się tak dzieje? W momencie kiedy Twoje włosy są non stop obciążane noszeniem doczepów w końcu nie są w stanie unieść takiego ciężaru. Każda z Was nosząca doczepy wie o czym mówimy. Po takich przejściach zaczynasz szukać innych rozwiązań które dadzą ulgę Twoim włosom. Jak zatem podejść do tematu? Czego i gdzie konkretnie szukać?

Topper damski naturalny lub syntetyczny – jak działa?

Topper czy też tupet to sposób na nieinwazyjne uzupełnienie rzadkiej fryzury. Topper mocowany jest na spinki clip in które wpinasz we własne włosy. Efekt jest natychmiastowy i bardzo naturalny. Pamiętaj jednak że żeby wpiąć tupet musisz mieć odpowiednią ilość włosów do tego. Wybór tupetów w sieci jest ogromny. Nie będziesz miała problemu z dobrem koloru, czy długości. Wiele sklepów proponuje także profesjonalną obsługę która służy dobrą radą. Przy wyborze tupetu damskiego warto wykonać selekcję sklepów online. Na co zatem zwracać uwagę aby nie dać się oszukać w internecie? Jest kilka ważnych aspektów takich jak czy sklep ma dostępną infolinię, czy jest możliwość zwrotów i wymian, czy na produkty udzielana jest gwarancja, jakie są dostępne płatności. Po sprawdzeniu sklepu możesz zacząć robić zakupy. Jeśli szukasz toppera damskiego po raz pierwszy najpierw skontaktuj się ze sklepem, z pewnością Ci pomogą. Przetestowaliśmy jeden ze sklepów i z czystym sumieniem możemy Ci polecić sklep hairly.pl. Otrzymaliśmy tam należytą pomoc i zainteresowanie. Jest możliwość nawet wysłania swojego zdjęcia i indywidualnego dobrania koloru. To nie może być prostsze!

Mam za mało włosów do toppera! Jak to rozwiązać?

Jeśli Twoja sytuacja nie pozwala Ci na noszenie toppera są na to inne rozwiązania. Oczywiście lepiej najpierw skonsultować się ze sklepem i zapytać do czego się kwalifikujesz. Ale jeśli dowiesz się że masz za mało włosów, lub cierpisz na łysienie plackowate które jest bardzo zaawansowane rozwiązaniem dla Ciebie będzie peruka. Na rynku dostępnych dużo różnych peruk w budżecie od 100zł do nawet kilku tysięcy. To Ty musisz zdecydować jaki masz budżet na perukę i zacząć poszukiwania. Na co zwracać uwagę? Peruki naturalne ale także syntetyczne są obecnie świetnej jakości. Włosy syntetyczne wyglądają jak prawdziwe włosy, jednak damskie peruki naturalne z racji iż posłużą Ci dużo dłużej niż peruki syntetyczne kosztują więcej. Ceny za peruki wykonane z kanekalonu zaczynają się od 500zł nawet do 1500zł. Termoodporne włosy sztuczne można reanimować przy pomocy wody i prostownicy zatem taki zakup jest wart ponieważ peruka syntetyczna może być piękna nawet przez rok. Więcej informacji na temat reanimacji włosów syntetycznych otrzymasz w wybranych sklepach. Sklep w którym znajdziesz ogromny wybór peruk naturalnych i syntetycznych w cenach zaczynających się do 200zł to hairly.pl.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button