Coś na ząbZdrowie i Uroda

Filtrowana woda – zdrowie i ekologia na co dzień

Woda. Niby zwykły i bardzo powszechny związek chemiczny, bez którego jednak nie istniałoby życie na naszej planecie. Tak naprawdę to jeden z najcenniejszych skarbów na świecie, o czym warto pamiętać za każdym razem kiedy napełniamy nim szklankę. Skoro nasze ciało w większości składa się z wody, nie bez znaczenia jest jej jakość. Produkty I Water dbają właśnie o to, aby była ona zawsze na najwyższym poziomie.

Woda z kranu – niedoceniony skarb

Na rynku bardzo popularne są butelkowane wody mineralne lub źródlane. Okazuje się jednak, że zwykła woda z kranu, wcale nie jest gorsza. Dzięki produktom I Water może być poddana specjalnemu uzdatnianiu, które ją dodatkowo oczyści, zmineralizuje, zalkalizuje i zjonizuje, tworząc ją najlepszym wyborem konsumenckim.

I Water – korzyści zamknięte w wodzie

Dzięki specjalnej filtracji w butelkach i dzbankach I Water dochodzi do wzbogacenia płynu minerałami: magnezem, sodem oraz wapniem, które tak bardzo potrzebne są do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Woda uzyskuje zasadowy odczyn, poprzez działanie kul turmalinowych, przez co jest łatwiej wchłaniana i lepiej gasi pragnienie. Dodatkowo staje się naturalnym przeciwutleniaczem, który opóźnia efekty starzenia się.

Ekologia w codziennym życiu 

Produkty I Water są wyrazem dbania o własne zdrowie, ale i o środowisko naturalne. Jaki sens ma bezustanne kupowanie wody w plastikowych butelkach, które są ciągle wyrzucane do kosza, jeżeli można mieć jedną filtrującą na stałe? I Water to nowoczesne spojrzenie „zero waste” na ekologię, która zaczyna się już w domu.

I Water – ograniczenie wydatków do minimum

Kupno dzbanka lub butelki filtrującej jest rozsądną decyzją ekonomiczną. Jednorazowy koszt, który na początku może wydawać się pokaźny, zwraca się po kilkunastu uzupełnieniach wodą. Okazuje się, że tania woda mineralna lub źródlana w przeliczeniu na liczbę zakupionych butelek w dłuższym okresie czasu daje horrendalnie wysoką stratę finansową.

Nowoczesny gadżet

Dzisiaj bardzo modne stało się dbanie o zdrowie. Butelka I Water może stać się stylowym gadżetem, który zawsze jest pod ręką. Może towarzyszyć w podróży, w aucie, czy w drodze do pracy. Pozwoli zaczerpnąć łyka świeżej i zdrowej wody w dowolnej chwili, bez konieczności ciągłego kupowania i ponoszenia dodatkowych kosztów. Wystarczy tylko raz zaopatrzyć się w wykonaną z bezpiecznego i trwałego tytanu butelkę, by móc bez umiaru cieszyć się smakiem naturalnego, zdrowego bogactwa, nie uszczuplając zasobności portfela oraz dbając o środowisko.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button