Lifestyle

Czym się dziś zajmuje i jak wygląda Caroline Juchniewicz z “Love Island”? Blond piękność wciąż zaskakuje!

Caroline Juchniewicz, znana z 3 edycji “Love Island”, zyskała sławę właśnie w tym programie. Od tamtej pory wiele się zmieniło, a Caroline odnajduje się teraz w nieco innej roli!

Caroline Juchniewicz, znana z 3 edycji “Love Island”, zyskała sławę właśnie w tym programie. Od tamtej pory wiele się zmieniło, a Caroline odnajduje się teraz w nieco innej roli!

“Love Island” było jak i wciąż jest jednym z najważniejszych wydarzeń polskiej sceny reality show. Polacy namiętnie śledzili poczynania uczestników, szczegółowo analizując zachowania każdej z par.

Caroline miała mocne wejście do znanego wszystkim “Love Island”, jako prawdziwa seksbomba, z marszu zawróciła w głowie Mateuszowi jak i wielu fanom tej serii. Mimo chwilowego odejścia z show biznesu, Caroline pozostaje aktywną influencerką, dzieląc się radami nie tylko życiowymi ale i pielęgnacyjnymi. Piękna blondynka nieraz na swoich stories zdradzała kulisy ze swojego życia. Jednak czy znamy je wszystkie?
Jednym ze znaków rozpoznawalnych Carolinie była nie tylko jej uroda i figura, ale i również jej długie blond włosy. Wielu zastanawiało się jak można osiągnąć taki efekt jak i nad faktem czy to natura czy jednak dodatkowa ingerencja? Kulisy tej sprawy zdradza nam instagram Caroline!

Czym teraz zajmuje się Caroline Juchniewicz z “Love Island”?

Jej ostatnie wpisy na insta rozjaśniają nam sytuację. Caroline od lat przedłuża swoje włosy! Nie tylko przyznała się do tego oficjalnie ale i pokazała swym followersom jak je stylizuje.

Jednak jedno dość mocno rzuciło się w oczy. Jak przy poprzednich wpisach związanych z rutyną pielęgnacyjną, Caroline nie publikowała szczegółowych wskazówek na temat etapów makijażu czy też pielęgnacji, teraz obserwujący dostali szczegółową instrukcję! Ta informacja stała się inspiracją do odkrycia czym przebojowa kanadyjka zajmuje się dziś. Okazuję się, że po zakończeniu swojej przygody na wyspie miłości, Caroline odkryła swoją pasję, którą właśnie są przedłużane włosy. Według zdobytych informacji Caroline jeszcze
przed emisją “ Love Island” wzięła udział w kursie włosów przedłużanych, stąd jej szeroka wiedza w tym temacie.
Jednak to nie tu zaskoczenie jest największe, Caroline odnajdując się w branży beauty nie spoczęła na laurach. Caroline nie tylko opanowała tajniki przedłużania włosów, ale także została prawdziwym mentorem dla innych kobiet stając się dyplomowanym instruktorem przedłużanych włosów.

Kto by się spodziewał, że przebojowa blond piękność okaże się nauczycielką? Śledząc jej poczynania można odkryć, że tak jak na wyspie miłości wyszła zwycięsko, tak i w swym nowym zawodzie odnosi sukcesy. Potwierdzeniem tego faktu są zdjęcia z targów beauty w Las Vegas, w których jak ze zdjęć wynika uczestniczyła jako reprezentantka Beauty for You, firmy, w której właśnie rozwija swą instruktorską karierę. Z wiarygodnych źródeł dodatkowo wiadomo, iż Caroline szkoli na terenie Warszawy.

Jej historia to doskonały przykład tego, że życie po reality show może być pełne niespodzianek i sukcesów, o ile się ma odwagę i wolę do działania. Nam pozostaje tylko trzymać kciuki za jej dalsza karierę i zazdrościć jej kursantom.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button