Moda

Air Jordan 4 jako inwestycja kolekcjonerska

Szukasz obuwia, które będzie atrakcyjne zarówno pod kątem estetycznym, jak i funkcjonalnym? Jeżeli tak, to buty Air Jordan 4 są doskonałym wyborem dla Ciebie. To ikoniczne obuwie marki Nike już od dawna cieszy się wieloma pochlebnymi recenzjami i jest jednym z najczęściej rekomendowanych produktów dla osób szukających prestiżowych butów, z wysokiej półki. Air Jordan 4 doskonale sprawdzą się jednak nie tylko jako ozdoba Twoich stóp, ale również jako inwestycja, gdyż niektóre modele permanentnie zyskują na wartości.

Air Jordan 4 – dlaczego buty te są tak renomowane?

Mając na myśli klasyczne obuwie, większość osób przed oczami ma zapewne białe Nike Air Force bądź Dunk Low Panda. Na równi z nimi można jednak postawić Air Jordan 4, z tą tylko różnicą, że buty te są o wiele droższe niż wcześniej wspomniane alternatywy. Buty te są chętnie noszone zarówno przez koszykarzy, jak i przez nastolatków, co sprawia, że spektrum ich zastosowań jest naprawdę szerokie.

Po więcej wejdź na: https://sneakersjoint.com/kategoria-produktu/sneakersy/air-jordan-4/

Jedną z głównych cech determinujących ich popularność jest ponadprzeciętna uniwersalność. Doskonale sprawdzą się one bowiem zarówno w luźnym stylu, jako dodatek do bluzy w stylu oversize i szerokich spodni, jak i jako element drillowych stylizacji, inspirowanych brytyjskimi gangami. Buty Air Jordan 4 śmiało można nosić z kompletem Tech Fleece, a ponadto dobrze pasują one do krótkich spodenek czy nawet formalnych ubrań. Obuwie to jest więc na tyle wszechstronne, że sprawdzi się niemal zawsze. Coraz więcej osób w butach Air Jordan 4 upatruje jednak nie tylko ważnej części kreacji, ale także sposobu na zarobek. Jeżeli interesujesz się butami i masz pewną wiedzę na ten temat, to możesz zarabiać duże pieniądze na ich odsprzedaży, gdyż niektóre modele stale zyskują na wartości i stają się coraz droższe.

Idealne buty Air Jordan 4 pod inwestycję

Posiadasz kilka bądź kilkanaście tysięcy złotych, które chcesz przeznaczyć na inwestycję? Jeżeli tak, to z pewnością warto zainteresować się rynkiem obuwniczym. Niektóre pary mają bowiem to do siebie, że stają się coraz droższe, a popyt na nie dynamicznie rośnie. Buty Air Jordan 4 z każdym rokiem stają się coraz popularniejsze, co sprawia, że podjęcie decyzji o ich zakupie – z myślą inwestycyjną – niemal zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. Wybór modelu zależy oczywiście od posiadanego budżetu, gdyż na rynku można znaleźć zarówno buty za kwotę oscylującą w okolicach tysiąca, jak i kilkuset tysięcy złotych.

Dla początkujących sneakerheadów rekomendowane jest jednak sięganie po relatywnie tanie buty, przy zakupie który nie ściąga się na siebie nadmiernego ryzyka straty zainwestowanego kapitału. Równocześnie ważne jest, aby kupując buty pod inwestycję, nie zakładać ich ani nie wyjmować z oryginalnego opakowania. Może to bowiem drastycznie zredukować ich wartość.

Jeżeli szukasz ciekawej pary Air Jordan 4 pod inwestycję, to dobrą opcją będzie model Retro Thunder 2023. Pomimo licznych walorów wizualnych buty te są względnie tanie, albowiem kosztują około 1400 złotych. Są one jednak niezwykle popularne i uchodzą za jedną z najpopularniejszych par z serii Air Jordan 4. Wiele wskazuje na to, że obuwie to będzie zyskiwać na wartości – eksperci prognozują, że za kilka lat cena tych butów może wzrosnąć nawet kilkukrotnie.

Dlatego zakup tego produktu w kilku egzemplarzach powinien być ciekawą opcją na przyszłościową inwestycję. Jeśli szukasz nieznacznie droższych opcji inwestycyjnych, to doskonałą opcją będą Air Jordan 4 Black Cat 2020. Tysiące osób na całym świecie ma obsesję na punkcie tego obuwia, co sprawia, że może ono zwiększyć swoją wartość. Na ten moment para ta kosztuje niewiele ponad 6500 złotych, jednak z wielkim prawdopodobieństwem można stwierdzić, iż jej cena nie zmniejszy się. Czarna kolorystyka jest bowiem klasyką i czymś, co nie wychodzi z mody.

Poważne inwestycje obuwnicze – co warto wiedzieć?

Dysponujesz dużym kapitałem i szukasz jeszcze ciekawszych butów Air Jordan 4 pod inwestycję? Jeżeli chcesz pozyskać prawdziwego Świętego Graala i obuwie, które jest synonimem absolutnie najwyższej jakości, to dobrą opcją będą Air Jordan 4 Retro Eminem Encore. W chwili obecnej buty te kosztują w przybliżeniu 300 000 tysięcy złotych i choć cena ta może zwalać z nóg, to najprawdopodobniej nie dojdzie doj jej zmniejszenia. Buty te zostały bowiem wypuszczone w limitowanym nakładzie, co sprawia, że z każdym rokiem będzie ich na rynku coraz mniej.

Sprawia to, że już niebawem ich cena może dobić nawet do pół miliona złotych. Ciekawą alternatywą dla osób szukających bardzo poważnych inwestycji może być także obuwie Air Jordan 4 Retro Manila. Pomimo że trzeba zapłacić za nie aż ćwierć miliona, to zainwestowanie w nie nie powinno zakończyć się finansową wpadką.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button