Uroda

Jak poprawić rysy twarzy?

Ogromna ilość kobiet i mężczyzn marzy o doskonałym wyglądzie twarzy, zachowaniu idealnych proporcji i pozbyciu się wszelkich niedoskonałości w swoim wyglądzie. Domowa pielęgnacja nie działa wystarczająco, jest ona skuteczna w poprawie i zachowaniu skóry w dobrej kondycji, jednak nie jest w stanie zredukować wszystkich niedoskonałości i poprawić proporcji twarzy. W tym celu trzeba sięgnąć po zabiegi medycyny estetycznej. Jak poprawić rysy twarzy? Jak wymodelować nos i zliftingować twarz bez skalpela?

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie. Stanowi ją sól sodowa lub mówiąc inaczej – hialuronian sodu. To substancja niezwykle ważna dla ludzkiego organizmu. Odpowiada za wiązanie wody. Choć wytwarzany jest naturalnie, to jego stężenie maleje wraz z wiekiem.

Zabieg modelowania twarzy kwasem hialuronowym to jeden z najskuteczniejszych zabiegów poprawiających rysy twarzy, dających szybki efekt. Kwas hialuronowy stosowany w formie usieciowanej wykorzystywany jest w medycynie estetycznej do poprawy rysów twarzy, wypełniania ubytków tkanek, wypełnienia bruzd w celu redukcji: opadających policzków, bruzd-nosowo wargowych, doliny łez, wypełnienia ust, nadania im objętości i redukcji asymetrii, modelowania nosa kwasem hialuronowym i korekty jego kształtu, poprawy owalu twarzy i wyostrzeniu rysów – modelowaniu kości policzkowych i żuchwy.

Lifting twarzy bez skalpela – zabiegi ujędrniające skórę

Zabiegi liftingujące to jedne z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w klinikach medycyny estetycznej. Wiele osób szuka alternatywy do chirurgicznego liftingu twarzy w zabiegach mniej inwazyjnych. Do skutecznych zabiegów poprawiających jędrność skóry należą: HIFU, radiofrekwencja mikroigłowa, stymulatory tkankowy, nici PDO, nici haczykowe i mezoterapię igłową. Regularne zabiegi, wykonywane w serii w znacznym stopniu poprawiają wygląd skóry, jej napięcie i sprężystość. Warto zasięgnąć konsultacji przed wykonaniem zabiegów w celu ustalenia najlepszej terapii.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button